WhatsApp Destek

Müşteri Hizmetleri 0535 778 16 84

 • Yeni
WPARIS Afrodizyak Parfüm
WPARIS Afrodizyak Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm Mükemmel ve Kalıcı Kokusu İle Baştan Çıkartır

 • Fırsat
 • Ücretsiz Kargo
349,00
 • - +
  • VAR
  • ST-0061

  WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm Orijinal Satış

  Afrodizyak kelime kökeni yunan mitolojisinden gelir. Afrodizyak ve aşk tanrıçası Afrodit arasında bir bağ vardır. Afrodizyak cinsel ilişkide  tenler arası uyum ve zevk almanın baş simgelerindendir. Afrodizyak tüm cinsel uyarıcıları kapsayan bir kavramdır. Afrodizyak cinselliği çağrıştırırken yıllarca afrodizyak etkili yiyecek içecekler ve parfümler araştırılmıştır. WPARIS afrodizyak etkili erkek feromon parfüm ile özgüveniniz zirve yapacak herkesin dikkatini çekeceksiniz.

  Özellikle WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm gibi kokular insanlar üzerinde çok etkilidir. Cinsellik insanlık tarihinde yıllarca merak edilmiş, daha güzel yaşamanın yolları araştırılmıştır. Roma, mısır ve antik Yunan tarihinde cinselliği arttırıcı, afrodizyak etkili yiyecekler bulunmuştur.

  Yapılan bazı incelemelerde bazı bitki, meyve, sebze, tohumların afrodizyak etkileri görülmüştür. Bunun yanı sıra deniz ürünlerinde de bu maddeler bulunmuştur. Bu deniz ürünlerinin en başında tabi ki şehvetin adı olan Afroditin doğduğu düşünülen istiridyeler gelir. Mitoloji üremenin gizemini hala korurken Adem ve Havva'nın örtüsü olan incir de afrodizyak bir meyve olarak bilinir.

  Afrodizyakların Yemekle Buluşması 

  Aşk ve beslenme arasında pek bağlantı görünmüyor gibi ne dersiniz? Aslında tam anlamıyla büyük bağlantılar var. Aztekler avokadoyu "testis ağacı" olarak adlandırmıştır. Geçmişte yaşayan insanlar cinsellik ve yiyecekleri hep bir arada tutmuştur. Yiyeceklerin cinsel gücü arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir varsayımdır.

  Örneğin zencefil, sarımsak gibi yiyecekler sperm kalitesini yükseltirken, tarçın kekik vücudun gevşemesine yardım eder. Kokular arasında ise WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm bu gevşemeyi destekler ve haz verir. Uykuyu ve orgazmı kontrol eden histamin salınımı bazı bitkilerde açığa çıkar. Nar, kereviz, roka gibi bitkiler bu guruba girer.

  Kokuların Büyüsü 

  Şimdiye kadar afrodizyak besinlerin cinsel güç üzerindeki etkisinden bahsettik. Kokular hiç kuşkusuz insanı etkileyen maddelerdir. Afrodizyağın asıl dalı kokulardır. Kokular her yaşta beynimize birşeyler hatırlatır. Cinsel hayatta da kokuların büyük bir önemi vardır. Kullandığınız bir koku partnerinizi kışkırtarak şehvet dolu duyguları harekete geçirebilir. WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm tam da aradığınız koku olabilir.

  Afrodizyak etkisini göz önüne alırsak yiyecekler bedenimize ve performansımıza yardımcı olurken, kokular da benimizi baş döndürücü seks oyunlarına hazırlar. Nane antik çağlardan beri bilinen en güçlü afrodizyaktır. Erkek ve kadında cinsel arzuyu uyarır. Lavanta, vanilya yasemin gibi kokular da güçlü uyarıcı özelliği taşırlar. Yatak odasında yakacağınız hoş kokulu bir tütsü sizi zevkin doruklarına çıkarmaya yetecektir.

  Ataları bitkiler olan afrodizyak parfümler zaman içinde renk renk nota nota şekillendirilmiştir. Partnerinizi etkileyecek kokuyu seçmek, partnerinizi tanımaktan geçer. Onun hangi kokudan etkileneceğini bilmek ve doğru kokuyu bulmak sizin elinizdedir. WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm orijinal  bir koku olup etkileyiciliği ve kışkırtıcılığıyla partnerinizi şaşırtmaya yetecektir. Lavanta çiçeğinin penise giden kan akışını arttırması kokunun ne kadar güçlü ve afrodizyak olduğunun göstergesidir.

  En güçlü Afrodizyaklar 

  En güçlü Afrodizyaklar badem, brokoli, kuşkonmaz, böğürtlen, çikolata, yumurta, zencefil, şeftali, çam fıstığı safran olarak sayılabilir. Kakule bitkisi de aynı şekilde viagranın alternatifi sayılır. Kabak çekirdeği içinde bulunan çinko nedeniyle sperm sayısını arttırır. Doğada sayısız afrodizyak etkili yiyecek ve içecek bulunur.

  Bununla yetinmeyen antik insanlar cinsel çağrışımlarda kokuları da kullanmışlardır. Zaman içinde bu kokular afrodizyak besinlerin önüne geçmiştir. Bir insanın avokado yemesi sizi etkilemez,  fakat etkileyici bir parfüm sizi çok kolay etkiler. İnsanları cinsel anlamda birbirine yaklaştıran ya da uzaklaştıran kokulardır

  Pis kokan bir insan çok güzel ve ya çok yakışıklı olsa da sizin direk soğumanıza neden olur. Çok güzel kokan bir insanda aynı şekilde ona yaklaşmanıza neden olur. İnsanın doğasında koku çok önem taşıdığı içindir ki deterjanlar, oda spreyleri gibi hayatımızın birer parçası olmuş maddeler hep güzel kokulu yapılır. Kısacası en güçlü Afrodizyaklar kokulardır.

  Afrodizyak Kokular

  Afrodizyak Kokular oldukça yaygın satılmaktadır. WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm online sitelerde karşınıza çıkacaktır. Bu siteleri iyi araştırarak satın almanız daha iyi olacaktır. Çünkü her şeyde olduğu gibi bu üründe de sahtecilik olabilir. Bu durumda sağlığınızı kötü etkileyebilir. Ayrıca WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm eczane raflarında yerini almıştır.

  Etkileyici, baştan çıkarıcı özelliklere sahip bir kokudur. WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm fiyatı oldukça makul bir üründür. Sitemizdeki kampanyalardan da dilerseniz faydalanabilirsiniz. Zevk ve kışkırtıcılığın adı olan WPARIS afrodizyak etkili erkek Feromon parfüm fiyatları ve ürünlerini sitemizden güvenle temin edebilir, partnerinize güzel anlar yaşatabilirsiniz.

  Afrodizyak Etkili Parfümler

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Sağlık Trendi. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.